Haber

14 yaşındaki çocuk, kendisine tacizde bulunan öğretmenini boğazını keserek öldürdü

Hindistan’da ismi açıklanmayan 14 yaşındaki bir çocuk, kendisini taciz eden öğretmenini öldürdüğü gerekçesiyle tutuklandı. Polis, 28 yaşındaki öğretmenin çocuğu düzenli olarak taciz ettiğini ve hatta bu tacizi videoya kaydettiğini söyledi.

YERDE KANLAR ÜZERİNDE YATIRKEN BULUNDU

Jamia Nagar’da bir konut binasının ikinci katındaki odadan kan geldiği ve odanın açık olduğu ihbarı üzerine polis ekipleri olay yerine geldi. Olay yerine gelen polis ekibi, adamın kanlar içinde yerde yattığını ve boynunda derin kesikler olduğunu tespit etti.

BENİ BİRÇOK KEZ TACİZ VE ŞANTAJ YAPTI

Polis, öldürülen öğretmenin eşcinsel olduğunu, öğrencisini taciz ettiğini, videoyu kaydettiğini ve öğrencisini videoyu yayınlaması için defalarca tehdit edip taciz ettiğini söyledi.

CİNAYETİ PLANLADI

Cinayetten önce öğrenci, öğretmenin evine gelerek onu telefonla arayarak eve gelmesini söyledi. Öğrenci, eve geldiğinde öğretmenini yanında getirdiği kesici aletle boğazını keserek öldürdü.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Öğrenci, öğretmeni tarafından aylarca tehdit ve şantaja uğradığını söyledi. Polis, cinayeti çocuğun işleyip işlemediğini belirlemek için soruşturmasını sürdürüyor.

tusba-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu