Haber

AK Parti Ankara İl Başkanı: 7 maşa ağır bir yenilgi alacak

AK Parti Ankara İl Başkanlığı’nın Şehit Aileleri için düzenlediği iftar programı yoğun katılımla gerçekleştirildi. İftar Programına AK Parti İl ve İlçe teşkilatı, milletvekili adayları, parti üyeleri, şehit aileleri ve gaziler katıldı. Hakan Han Özcan, yaptığı konuşmada umutlarını teröristlere bağlayan “7 maşa”ları sert şekilde eleştirdi. Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayının teröristleri serbest bırakma sözü verdiğini kaydeden Özcan, “Bu ülkeyi teröristlere teslim etmeyeceğiz” dedi.

“15 TEMMUZ’DA BAŞARDIKLARINI 14 MAYIS’TA BAŞARMAYA ÇALIŞIYORLAR”

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, “15 Temmuz’da yapamadıklarını 14 Mayıs’ta sandıkta yapmaya çalışıyorlar” diyen AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, “Hepimizin uyanık olması ve çok çalışması gerekiyor. Türkiye’de PKK ve FETÖ iktidar olmasın diye 14 Mayıs’ta sandıklara atılıyor.Bu masanın etrafında oturan herkes vatanın, bayrağın, bağımsızlığın ve istikbalin kıymetini çok iyi bilen birer şahsiyettir, direnenlerdir. FETÖ hainlerinin sinelerini siper ederek milli iradeyi devirme çabası. Bu masada oturanlar, Kandili’yi bölücü örgütün başına getirmek için emir bekleyenlerdir. Vermekten çekinmeyenlerdir. Son terörist etkisiz hale getirilene kadar canları ve kanları” dedi.

“7’nin maşası 14 MAYIS’ta ağır bir darbe alacak”

7’li Maşa’yı da eleştiren Hakan Han Özcan, “Teröristlere umut bağlayanlar, onlarla kirli işler yapanlar, sırtlarını sıvazlar, Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta hak ettikleri cevabı alacaklardır. Hala bu ülkeye terörün boyun eğdiremeyeceğini anlamıyorlar. 7 maşalar 14 Mayıs’ta ağır bir yenilgi alacaklar. Vatan ve millet düşmanlığına, bölücü teröre bel bağlayanlar, ondan sonra yapılan hesapları tutmayacaktır. Kapılar kapalı. Alnımız ak, başımız dik sandığa gideceğiz. Teröristlerle yola çıkanlar, milletimizin çektiği acılardan faydalananlar hak ettiklerini alacaklardır” dedi. Programın sonunda AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, 15 Temmuz gecesi 2 oğlu ve 1 yeğeni FETÖ’cü hainler tarafından şehit edilen 97 yaşındaki Muzaffer Gülşen’e Kur’an-ı Kerim, Bayrak ve Kuran’ın tamamı. Kendisine bir masa hediye edildi.

haber-kangal.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu