Teknoloji

Assassin’s Creed Jade’den çeşitli oynanış görüntüleri sızdırıldı

 
Ubisoft tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Assassin’s Creed Jade’den iki saatten fazla oynanış görüntüsü sızdırıldı. Sızan görüntüler, karakterin hareketlerini, iz unsurlarını, çevresel ayrıntıları ve daha fazlasını içeriyordu. Assassin’s Creed Odyssey’deki kadın karakter Kassandra da görüntülerde yer aldı. Ancak bu iki saatlik içerik Youtube’dan kaldırıldı. Kaldırılan bu içeriğin dışında çeşitli sızıntılar da dolaşmaya devam ediyor.
 
Birçok sızıntı oynanış manzarası ortaya çıkmaya devam ediyor
 
2 saatlik videonun kaldırılmasının ardından farklı son teslim tarihlerine sahip çeşitli sızdırılmış içerikler karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu manzaralar, şu anda çalışan oyunun kapalı beta sürümünden geliyor. Taşınabilir cihazlara özel olarak çıkış yapmaya hazırlanan Assassin’s Creed Jade, mobil platformda da hayranları bir araya toplamayı hedefliyor.
 
Assassin’s Creed Jade, oyunculara keşfedilmeleri için devasa bir açık dünya sunmak istiyor. MÖ üçüncü yüzyılda geçen taşınabilir oyuncular, Eski Çin’de yeni yollar keşfedebilir ve suikastçıların kökenlerinin izini sürmeye çalışabilir. Yeni meydan okumaların ve tehditlerin ortaya çıktığı oyunun kısa oynanış görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

kiziltepe-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu