Haber

Call of Duty oyunları Steam’e gelmeye devam ediyor! Steam’de yarı fiyatına mevcut

Serinin son oyunu Call of Duty Contemporary Warfare 2’nin Warzone 2 ile birlikte Steam’de yayınlanmasının ardından serinin önceki oyunları Steam’de yerini almaya başladı.

CALL OF DUTY OYUNLARI BUHAR’A GELİYOR

Call of Duty Contemporary Warfare, Call of Duty Black Ops Cold War ve Call of Duty Vanguard, 8 Mart 2023’te bin TL ile Steam’de çıkış yaptı. Steam’e gelen oyunlar şerefine 23 Mart’a kadar yüzde 50 indirimle satılacak.

  • Call of Duty Çağdaş Savaş – 499,50 TL (%-50)
  • Call of Duty Black Ops Soğuk Savaş – 499,50 TL (%-50)
  • Duty Vanguard’ın Çağrısı – 499,50 TL (%-50)

CALL OF DUTY ÇAĞDAŞ SAVAŞ

Farklı Özel Operasyon zorluklarını tamamlamak ve Çok Oyunculu haritalar ve modlarda düşmanla çarpışmak için duygu yüklü Senaryoyu oynayın veya en kapsamlı çevrimiçi arenada kendi takımınızı kurun.

CALL OF DUTY BLACK OPS SOĞUK SAVAŞ

Call of Duty: Black Ops’un devamı niteliğindeki Black Ops Cold War’da, 1980’lerin başında dengelerin alt üst olduğu jeopolitik Soğuk Savaş atmosferine dalın.

GÖREV ÖNCÜ ÇAĞRISI

Vanguard’da hikayesiyle sizi içine hapsedecek Tek Oyunculu Senaryoyu, 16’sı klasik Multiplayer modları için tasarlanmış 20’den fazla harita içeren Multiplayer savaşlarını ve Treyarch tarafından geliştirilen yeni adrenalin dolu Zombies modunu deneyimleyebilirsiniz.

dogansehir-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu