Yaşam

Esra Erol’da skandal! 57 Yaşındaki Adamdan Hamile Kalan 18 Yaşındaki Sümeyra’nın Dramı!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programına katılan 18 yaşındaki Sümeyra, komşusu 57 yaşındaki Hüseyin Selen’den hamile kaldığını ve birlikte çekilen görüntülerle tehdit edildiğini anlattı.

Teyzesi ve zihinsel engelli babasıyla birlikte Esra Erol’un kapısını çalan 18 yaşındaki Sümeyra, 57 yaşındaki komşusu Hüseyin Selen’den hamile kaldığını söyledi.

Hüseyin Selen’in Sümeyra’nın ailesinin evine sürekli gelip gittiğini belirten Sümeyra, “Gelip giderken bakışlarıyla beni rahatsız ediyordu. Bakışlarından kaçınmaya çalışıyordum, sonra anneannemin telefonuna mesaj attı.” Büyükannenize ulaşamadığımda ulaşabileceğim bir numara var mı?’ diye sordu ve toplantılarının nasıl başladığını anlattı.

Sümeyra, şu sözlerle devam etti: “Numaramı vermiştim. Sonra benimle abi-abla gibi konuşmaya başladı. Sonra ‘Sizi seviyorum, tanışalım, konuşalım’ demeye başladı.’ İlk başta hayır demeye devam ettim, bir gün ‘Gel, arabada konuşalım’ dedi. Gidip ‘Açım, eve gidelim’ dedim. “dedi. Karısının evde olduğunu sanıyordum. Eşinin evde olmadığı ortaya çıktı. Gittiğimizde çay getirmişti, çay içtikten sonra uyuyakalmışım, hiçbir şey hatırlamıyorum.”

Daha sonra Sümeyra hamile olduğunu öğrendiğini açıkladı. Halası da Sümeyra’nın telefonunda yatakta çekilen videoları gördükten sonra şikayetçi olduğunu, gözaltına alınıp sabah serbest bırakıldığını belirtti. İfadesi alındıktan sonra tahlil için hastaneye götürüldüğünde Sümeyra’nın hamile olduğunu öğrendiğini söyledi.

Yayına bağlanan Hüseyin Selen’in kız kardeşi, “Okula gittiği için erkeklerle konuşacaktı. Kardeşim, kardeşimi namaz kılarken, dua ederken baştan çıkardılar.”

Daha sonra Esra Erol, Sümeyra ve Hüseyin Selen’in bazı görüntülerini canlı yayında yayınladı.

Sümeyra, Hüseyin’in cinsel görüntüler nedeniyle kendisini tehdit ettiğini ve düşük yapması için ilacını verdiğini, ilacı içtiğini ancak bebeğin düşmediğini itiraf etti.

haber-karamursel.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu