Yaşam

Hızlı ve Öfkeli 7 neyi konu alıyor, oyuncuları kimler? Paul Walker var mı? Hızlı ve Öfkeli 7 nerede, hangi ülkede çekildi? Hızlı ve Öfkeli 7’nin kadrosu!

Efsanevi film serisi Hızlı ve Öfkeli’nin hız tutkunlarına yönelik 7. filmi bugün Kanal D’de yayınlanacak. Film başlamadan önce konusu ve oyuncu kadrosu araştırılır. Peki Hızlı ve Öfkeli 7 neyi konu alıyor, oyuncuları kimler? Hızlı ve Öfkeli 7 nerede çekildi, hangi ülkede, hangi yılda gösterime girdi? Hızlı ve Öfkeli 7 kadrosunda kimler var? Detaylar burada…

HIZLI VE ÖFKELİ 7 NE HAKKINDA?

Owen Shaw ve grubunun yenilgisinden sonra Dominic Toretto (Vin Diesel), Brian O’Conner ve ekibin geri kalanı artık Amerika’ya ve sahip olmak istedikleri normal hayata dönebilirler, ancak Owen’ın ağabeyi Deckard Shaw (Jason) Statham), Dominic’le birlikte. Bunu takip ediyor. Sebebi kardeşini yaralamanın intikamını almaktır. Bu yüzden takım yine tehlike altında olacak. Ekip, Han’ın öldüğünü öğrendikten sonra, Deckard onları bulmadan önce içlerinden birini öldüren adamı bulmak için yola çıkar.

HIZLI VE ÖFKELİ 7 OYUNCULARI

Paul Walker (Brian O’Conner)

Vin Diesel (Dominic Toretto)

Dwayne Johnson (Luke Hobbs)

Michelle Rodriguez (Letty Ortiz)

Jordana Brewster (Mia Toretto)

Tyrese Gibson (Roma Pearce)

Ludacris (Tej Parker)

Lucas Siyah (Sean Boswell)

Jason Statham (Deckard Shaw)

Nathalie Emmanuel (Ramsey)

Djimon Hounsou (Mose Jakande)

Tony Jaa (Kiet)

Ali Fazal (Safar)

Elsa Pataky (Elena Neves)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu