Haber

Kocaeli Büyükşehir’den Şehir Hastanesi’ne kolay ulaşım

Kocaelililer, Büyükşehir Belediyesi’nin Kent Hastanesi’ne kolay ulaşım için sağladığı yeni ulaşım ağından oldukça memnun.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kent sakinlerinin ulaşımını kolaylaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Kocaeli Şehir Hastanesi’nin hasta kabulü ile tedbirlerini alan Büyükşehir, yeni hatlar oluştururken mevcut sınırların bir kısmını Kent Hastanesi’ne hizmet verecek şekilde dönüştürdü. Kocaelililer hem Kent Hastanesi’nden hem de oluşturulan toplu ulaşım ağından faydalanıyor. Bir yandan hızlı ve konforlu araçlarla ulaşım imkanına sahip olan kent sakinleri, diğer yandan modern yüzüyle Kent Hastanesi’nden yararlanma imkanı buluyor.

6 EŞİT ROTA DEĞİŞİMİ

İzmit Arsenal’de kurulup hasta kabulüne başlayan Kocaeli Şehir Hastanesi için Büyükşehir Belediyesi ulaşımda değerli kararlar aldı. Ulaştırma Daire Başkanlığı tarafından vatandaşların hastaneye ulaşımı için kurulan 8 yeni hatta ek olarak mevcut 6 hatta (Hat 32, Hat 34, Hat 70, Hat 81, Hat 105, Hat 145) değiştirildi. Vatandaşlar ilk günden itibaren Büyükşehir Belediyesi UlaşımParkına ait araçlarla hastaneye kolay ve konforlu ulaşım sağlıyor.

VATANDAŞ ÇOK MEMNUN

İzmit’te ikamet eden ve annesini muayene ettirmek için Kent Hastanesi’ne gelen Atilla Sevilmiş, Kent Hastanesi’nin Kocaeli için çok keyifli bir yatırım olduğunu söyledi. Kent Hastanesi’ni uzmanlık alanı olarak nitelendiren Sevilmiş, “Böyle bir kompleksi Kocaelililere kazandıranlara, Başkanımız Tahir Büyükakın’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ulaşım açısından Büyükşehir Belediyemizin ulaşım araçları 5 dakikada bir buraya geliyor. Çok aktif ulaşım var. Tramvay devreye girdiğinde vatandaşlar için her şey çok kolay olacak’ dedi. Muayene olmak için Kent Hastanesi’ne gelen Zübeyde Öztürk ve Selami Öztürk çifti ulaşımı çok rahat sağladıklarını ifade etti.

“HER ŞEY SON DERECE PROFESYONEL”

Son teknolojinin kullanıldığı ve hasta memnuniyeti için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Kent Hastanesi’ne muayene için gelen Hatice Saral Dirlik, görüşlerini şu sözlerle açıkladı: “Özellikle kendi doktorum Şehir Hastanesine gönderdi. MR’ım için. Gelmeden önce ulaşımı düşündüm her türlü tırnağa girdim ama navigasyonu bile kurmadan çok hızlı geldim. İçeri girdiğimde kendimi çok büyük bir özel hastaneye gelmiş gibi hissettim. Çok yeni ama ilk izlenimim beni karşıladılar, benim izlenimim. Her şey son derece profesyoneldi. Gerçekten memnun oldum. Bundan sonra da her zaman Şehir Hastanesi’ni tercih edeceğim”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-uludere.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu