Haber

Kocaeli Valisi Yavuz, 10 Ocak Yöneticiler Günü’nü kutladı

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, 10 Ocak Yöneticiler Günü münasebetiyle bir açıklama yaptı.

Yavuz, yaptığı açıklamada, “Halka hizmet Allah’a hizmettir” ve “İnsan yaşasın ki devlet yaşasın” anlayışıyla vatanına ve milletine hizmet bilinciyle çalışan mülki idarecilerin bir olduğunu kaydetti. devletin en temel, temel ve en değerli yapı taşlarındandır.

Hak ve adalet bilincini benimseyen yöneticilerin, kamu hizmetlerinin vatandaşa ulaştırılmasında ve başarılı bir şekilde yürütülmesinde insan odaklı yönetim anlayışıyla devlet ile millet, kurumlar ve vatandaşlar arasında bir köprü görevi üstlendiğinin altı çizildi. devlet politikalarının öncüsü Yavuz, açık ve şeffaf bir kamu yönetimi anlayışıyla halkla birlikte halk için çalıştıklarını vurguladı. devam etti:

“Misyon bölgelerinde yürütülen faaliyet ve projelerin yürütülmesinde halkımızın liderliği, ülkemizin aydınlık geleceği için özel bir bedel ve anlam taşımaktadır. Çünkü misyon bölgelerinde, mülki idare amirleri Cumhuriyet Devletini temsil etmektedir. Türkiye’nin, büyüklerimizin, ulu bayrağımızın, egemenliğimizin simgesi kadim Türk’ün tüm milli değerlerimizi, kısaca tarihlerini temsil ettikleri için aziz milletimize bir gönül, azim, kararlılık ve sorumluluk duygusu aşılarlar. , liderlik ettikleri.”

Milletin huzuru, refahı ve güvenliği için görev bilinciyle görev yapan, ülkenin kalkınmasında ve standartlarının yükseltilmesinde büyük katkısı olan tüm mülki idarecilerin Yöneticiler Günü’nü kutlayan Vali Yavuz, şunları söyledi: “Görev yolunda hayatını kaybeden ve şehit olan tüm meslektaşlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Büyük fedakarlıklarından dolayı vali ve kaymakam eşlerine şahsım ve meslektaşlarım adına teşekkür ediyorum.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu