Haber

Manisa Saruhanlı’da yangın mağdurları yanı

MANİSA (İGFA) –Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü yangının yol açtığı aksaklıkların giderilmesi için çalışmalarını sürdürürken, yangın alanında görev yapan ekiplere akşam saatlerinde 250 kişiye tavuklu pilav ve ayran, gündüzleri de gıda maddesi dağıtıldı.

Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleriyle birlikte yangından en çok etkilenen mahalleleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, orman yangınlarıyla sarsılan Saruhanlı’da ilk andan itibaren vatandaşların yanında oldu. Yangının kontrol altına alınması için ilgili kurumlarla birlikte yoğun mesai harcayan Büyükşehir ve MASKİ ekipleri, yaraları sarma noktasında da seferber oldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, Lider Danışman Nursel Ustamehmetoğlu, Muhtarlık Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Şube Müdürü Güray Coşkun ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı yetkilileri, yangından en çok etkilenen mahallelerden biri olan Sarısıgirlı Mahallesi’ni ziyaret etti. o yaptı.

Sarısıığırlı Mahallesi Muhtarı Kazım Özkan ile görüşmeye gelen Büyükşehir ve MASKİ heyeti, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını, mahalle sakinlerine geçmiş olsun dileklerini iletti. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yangının yol açtığı aksaklıkların giderilmesi için üzerlerine düşeni yapacaklarını belirten Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, hem Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hem de MASKİ Genel Müdürlüğü’nün tüm ekipleriyle bölgede çalıştığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu