Yaşam

Mickey Mouse’un iki resmi arasındaki 3 farkı görebiliyor musunuz? Üçüncü farkı yalnızca dikkat uzmanları fark edebilir.

Mickey Mouse’un iki resmi arasındaki 3 farkı bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bu eğlenceli illüstrasyon, farkları bulma bulmacalarından biridir. Bu tür bulmacalar hafızanızı ve hızlı düşünme becerilerinizi geliştirmeye çalışır.

Farkı bulma bulmacaları, iki görüntünün neredeyse aynı olduğu ve görüntüde fark edilmesi zor birkaç farklılığın olduğu gerçeğine dayanır. Nesneleri ne kadar iyi gözlemlediğinizi ve detaylara dikkatinizi ölçer.

Gözlem becerilerinin çok değerli olduğu bu zamanlarda, bu üslup farkı bulmacalarını çözmek çok faydalıdır. Günlük yaşamdaki olası ayrıntıları dikkate alma ve farklılıkları fark etme konusunda zihninizi harekete geçirir.

ZİHNİNİZİ ETKİNLEŞTİRİNYukarıdaki görselde en bilinen çizgi film karakterlerinden biri olan Mickey Mouse’un iki görselini görüyorsunuz. Bu iki görsel birbirinin neredeyse aynısı ancak Mickey Mouse’un iki görseli arasında 3 fark var. Bu üç fark farklı yerlerde bulunmaktadır.

İki Mickey Mouse resmi arasındaki 3 farkı 10 saniye içerisinde bulmanızı istiyoruz. Bunun için her iki resme de çok yakından bakmanız ve detayları tek tek kontrol etmeniz gerekiyor. Hafızanızı ve görsel zekanızı tam performansta kullanmanız gerekiyor.Mickey Mouse’un iki görüntüsü arasındaki 3 farkı bulmak için yeterli analiz ve gözlem yapmanız gerekir. Eğlenirken aynı zamanda görsel zeka gelişimi pratiği de yapabilirsiniz. Zaman geçirmek ve beyni meşgul etmek en iyi seçenektir.

Zamanın doluyor. Mickey Mouse’un iki resmi arasındaki 3 farktan herhangi birini bulabilir misiniz? Tüm dikkatinizi toplayın ve her iki resmi de son kez inceleyin. Ve süre bitti.

3 FARK NEREDEDİR?

Evet süre bitti. Derin bir nefes alın ve Mickey Mouse’un iki görüntüsü arasındaki 3 farktan ne bulduğunuzu hatırlayın. Şimdi analizle görsele bakalım ve farkların nerede olduğunu belirleyelim.

İşte Mickey Mouse’un iki görseli arasındaki 3 fark;Bunlar Mickey Mouse’un iki görüntüsü arasındaki üç farktı. Peki size verilen süre içerisinde bu 3 farkı bulabildiniz mi, yoksa son farkı bulmakta biraz zorlandınız mı? Yorumlarda bizimle paylaşın.

İlginizi çekebilir;

haber-sebinkarahisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu